Soru - Cevap Bölümü

"Yurtdışı Dil Okulu programlarımıza katılan öğrenci ve velilerimizin soruları"

"Sorularınızı İçtenlİkle yanıtlıyoruz"

Almanya Dil Okulu / Fransa Dil Okulu / İngiltere Dil Okulu sorular ve cevaplar

Burada önemli olan eğitim hayatınıza nasıl şekil vermek istediğinizdir.

 • Fransızca eğitim veren bir Francophone ilköğretimde veya bir Fransız Lisesinde eğitim alan öğrencilerimiz eğer yurtdışında Fransa/Belçika/Kanada benzeri Fransızca konuşulan şirketlerde çalışmayı hedefliyorsa Fransa yaz okullarımızı tercih etmeliler.

 • Benzer şekilde Almanca eğitim veren bir ilköğretimde veya bir lisede okuyan öğrencilerimiz ağırlıklı olarak Üniversitede yazılım ya da mühendislik alanında uzmanlık isteyen bir meslek tercihi yapacaklarsa ön koşul olarak Almanya dil okullarımızı tercih etmekteler.

 • Daha akademik bir çevrede yer almak isteyen ve yurtdışı sirketlerin bünyesinde çalışmak isteyen öğrencilerimiz İngiltere'deki yaz okullarımızı tercih etmekteler. SAT ve IELTS sınav hazırlığı ile ABD ve Avrupa'daki üniversitelerin kabul koşullarını sağlamak noktasında uzman bir kadrodan ders almak isteyen öğrencilerimiz ise Oxford, Cambridge ve Yale Uiniversitelerinin düzenlediği kurslarımızdan faydalanmak istemekteler
 • Yurt dışı dil okullarımıza katılan 1. kademe (9 yaş-13 yaş) ya da 2. kademe (14 yaş-18 yaş) her öğrencimize kurumumuzdan bir lider mutlaka öğrencilerimize kamp süresince eşlik ediyor.

  Tüm öğrencilerimizle birlikte havaalanında başlayan birlikteliğimiz okul içerisinde de aynı kampüste konaklamak üzere devam ediyor. Dil okulu kampımız bitip geriye dönüşte gene havalanında evlatlarınızı sizlere teslim edene kadar süreci yönetiyoruz.

  Öğrencilerimizin resimleri, videoları sosyal medya üzerinden velilerimizle paylaşıyoruz. Instagram hesabımızı çok aktif kullanıyoruz. Velilerimiz 7/24 bizlere iletişim numaralarımızdan rahatça ulaşabiliyorlar.
  Yurt dışı dil okullarımızın her biri artık standartlaşmış güvenlik önlemlerine sahiptir. Kameralar, güvenlik görevlileri, kontroller vb. Burada önemli olan, bizlerin de okul içersinde sürekli olarak yönetim ile işbirliği yaparak öğrencilerimizden haberdar olmamızdır.

  Yurtdışı yaz okulu programlarımıza katılan her öğrenci için sürecin en başından sonuna kadar bizler sorumluluk üstleniyoruz. Öğrencilerimizin giriş çıkış saatlerinin kontrolleri dışında sağlık denetimleri de bizlerin sorumluluğundadır.

  Öğrencilerimiz Yurtdışı Yaz Okulu süresince bazı küçük incinmeler ya da alerji boyutunda semptomatik rahatsızlıklar geçirebiliyor. Tüm bu koşullar içerisinde de öğrencilerimize hastane desteğini veriyoruz. Sizlerle iletişimde kalarak geri bildirimde bulunuyoruz.

  E-Posta iletişim

  Bizlere E-Posta kanalımız ile ulaşabilirsiniz.
  Sorularınızı içtenlikle yanıtlamak isteriz.

  E-Posta Gönder

  Telefon İletişim

  Bizlere Telefon hattımız ile ulaşabilirsiniz.
  Çekinmeden bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz

  Telefon Hattımız